sklep pościel, ręczniki
» Ciepło, cieplej, cieplutko - Koce i kołdry dla zmarzluchów!

Ciepło, cieplej, cieplutko - Koce i kołdry dla zmarzluchów!Koce akrylowe, kołdry puchowe i wełniane

Polska leży w strefie umiarkowanej, a to wiąże się ze zmianą pór roku i kiedyś wyraźnie zaznaczały się cztery: wiosna, lato, jesień i zima. Ostatnio mamy wrażenie, że zrobiły się tylko dwie: ciepłe, a nawet upalne lato i chłodna szara zima.
Aby nasz organizm przyzwyczaił się do zmiany temperatury za oknem, potrzebujemy co najmniej kilku dni. A co kiedy wieczorem jest 5oC, a w dzień 26oC?

kołdra-koc-akrylowy-pledynazime
Okryjmy się ciepłym przytulnym kocem albo puchową kołdrą. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele grubych akrylowych koców oraz pledów z dodatkiem naturalnych bawełnianych materiałów.

 
koc-wytlaczany-darymex
Dla zwolenników ekologicznych i zdrowotnych tekstyliów mamy koce wełniane z Merynosa. Luksusowe koce Kashmirowe oraz koce Camel z wysokogatunkowej wełny.
koc wełniany z kóz kaszmirskich
 W chłodne zimne noce pomagajmy sobie kołdrą puchową. Wysokiej jakości kołdry puchowe są puszyste i lekkie.
Dla poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia polecamy ciepłą i naturalną pościelą wełnianą. Składa się ona z kołdry poduszek i podkładu. Można je używać razem albo tyko wybrany element np. kołdrę wełnianą, czy podkład wełniany. Dobre gatunkowo kołdry puchowe i kołdry z wełny są antyalergiczne i będą nam służyły przez długi okres czasu. Wygrzeją zimą i sprzyjają dobremu samopoczuciu.

 
kołdra puchowa Bielbaw                                                                                 Pościel z wełny Merynosa, kołdra wełniana                                                           
 
Podusie.pl

Przejdź do strony głównej

Aktualności sklepu z tekstyliami Podusie.pl

Podusie.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl